Juf of meester muismat met foto
Muismat met foto voor juf of meester kopen?
Aan het einde van het schooljaar wil je de leerkracht natuurlijk op een mooie manier bedanken. Met deze gepersonaliseerde muismat geef je een cadeau dat zowel praktisch als persoonlijk is. Het is de perfecte manier om jouw waardering te tonen voor de juf of meester. Deze muismat is ideaal voor dagelijks gebruik, of ze nu lange dagen achter de computer in de klas maken of thuis aan het werk zijn.
Een unieke muismat met je eigen ontwerp
Wat deze muismat zo bijzonder maakt, is dat je hem helemaal zelf kunt aanpassen. Je maakt van een praktisch voorwerp een mooie herinnering. Upload heel eenvoudig een leuke klassenfoto, een zelfgemaakte tekening of de naam van de leerkracht. Zo geef je een cadeau met echte betekenis waar de ontvanger elke werkdag met veel plezier naar zal kijken.
Comfortabel werken met deze praktische muismat
Naast het persoonlijke tintje is dit product ook gewoon heel handig in gebruik. Het gladde oppervlak zorgt ervoor dat de muis soepel beweegt, wat het werken op de computer een stuk makkelijker maakt. Dankzij de zachte dikte van een halve centimeter ligt de pols bovendien comfortabel. Het is een onmisbaar item voor op elk bureau.
Specificaties van de muismat
Ben je benieuwd naar de precieze details van dit cadeau? Hieronder vind je alle belangrijke kenmerken overzichtelijk op een rij:
- Het product: Een rechthoekige muismat die je volledig kunt voorzien van een persoonlijk ontwerp.
- De afmetingen: De mat is 25 centimeter breed, 19 centimeter lang en 0,5 centimeter dik, wat zorgt voor een ruim en prettig werkvlak.
- Het perfecte moment: Zeer geschikt om te geven als bedankje of als afscheidscadeau voor een leerkracht.
- De mogelijkheden: Maak het ontwerp uniek door een eigen foto, een tekening of een naam toe te voegen.
Primera
| Assortiment | Gepersonaliseerde cadeaus |
| Voor wie is het? | Opa, Vriend |


















