Een gepersonaliseerd boek is een boek waarin je de naam van de ontvanger laat verwerken. Je kiest het wanneer je een cadeau zoekt dat persoonlijk aanvoelt. Een boek met naam past goed bij een verjaardag, geboorte, feestdag of wanneer je iemand wilt verrassen. Je kunt kiezen uit verschillende soorten boeken zoals kinderboeken, babyboeken, boeken voor volwassenen en notitieboeken. Veel mensen kopen een gepersonaliseerd cadeau omdat het eenvoudig is om te bestellen en omdat het cadeau meteen iets persoonlijks heeft. Je vindt meer inspiratie op onze pagina voor gepersonaliseerde cadeaus.
Een gepersonaliseerd boek is geschikt voor veel ontvangers. Je geeft het aan kinderen, ouders, collega’s, vrienden of buren. Het is een cadeau dat je kiest wanneer je iets zoekt dat past bij de persoon. Door de naam in het boek voelt het cadeau persoonlijk en blijft het vaak bewaard.
Bij Primera kies je uit verschillende soorten boeken met naam. Je bestelt makkelijk online en je kunt vaak terecht in een winkel in de buurt. Je hebt veel keuze waardoor je snel een boek vindt dat past bij de ontvanger. Door de combinatie van online bestellen en afhalen in de winkel is het een praktische manier om een persoonlijk cadeau te geven.
Er zijn verschillende boeken die je kunt laten personaliseren. Hieronder lees je meer over de meest gekozen soorten.
In een gepersonaliseerd kinderboek krijgt je kind een hoofdrol in het verhaal. De naam komt terug in de tekst en soms ook in de illustraties. Dit maakt lezen makkelijker en leuker. Het is een cadeau dat je vaak geeft bij een verjaardag of als klein cadeau voor tussendoor. Een gepersonaliseerd boek helpt kinderen om meer plezier te krijgen in lezen en wordt vaak bewaard.
Een gepersonaliseerd babyboek is een cadeau dat ouders graag ontvangen. De naam van de baby staat in het boek en elke pagina voelt daardoor persoonlijk. Je geeft dit cadeau vaak bij een geboorte of babybezoek. Het is een rustig en eenvoudig boek dat ouders later kunnen terugkijken met hun kind. Veel mensen kiezen dit wanneer ze een cadeau willen dat niet te groot is maar wel betekenis heeft.
Een gepersonaliseerd boek voor volwassenen is een boek waarin de ontvanger als personage voorkomt. Dit kan een verhaal zijn dat aansluit bij een hobby of thema. Je kiest dit cadeau wanneer je iets wilt geven dat afwijkt van een standaard boek. Het past goed bij verjaardagen, jubilea of als bedankje. Volwassenen vinden het vaak leuk om zichzelf terug te zien in een verhaal.
Een gepersonaliseerd notitieboek is handig voor werk, school of thuis. Je laat een naam op de kaft zetten waardoor het boek snel herkenbaar is. Je kiest dit cadeau wanneer je iets zoekt dat iemand dagelijks kan gebruiken. Het is een rustig en praktisch cadeau dat goed past bij collega’s, vrienden of familie. Veel mensen nemen het mee onderweg of gebruiken het voor korte notities.