Babyboek "Welkom op de wereld" personaliseren
Gepersonaliseerd babyboek "Welkom op de wereld" kopen?
Ben je op zoek naar een mooi cadeau voor een geboorte of een bijzonder aandenken voor je eigen kindje? Het babyboek "Welkom op de wereld" is een prachtig prentenboek voor kersverse ouders en hun baby. In dit verhaal neemt een klein olifantje je mee langs de wonderen van de wereld. Je maakt het boek helemaal eigen door de naam, een foto en een lieve boodschap toe te voegen. Het is een mooi en tastbaar leesboek voor jongens en meisjes vanaf de geboorte.
Een gepersonaliseerd babyboek als kraamcadeau
Een cadeau geven bij een kraamfeest is altijd leuk, maar met dit gepersonaliseerde babyboek geef je echt iets speciaals. Je voegt heel eenvoudig de naam en een foto van de baby toe aan het verhaal. Ook is er ruimte voor een eigen geschreven boodschap. Zo maak je een uniek geschenk dat ouders en kinderen later nog vaak met veel plezier zullen doorbladeren.
Kies de omslag van dit prentenboek
Dit boek is gemaakt om vaak uit voor te lezen en lang te bewaren. Je hebt de keuze uit een stevige hardcover of een praktische softcover omslag. Beide varianten hebben een fijn formaat van 21 bij 21 centimeter. Dit maakt het boek makkelijk vast te houden voor ouders, en later ook voor de kinderen zelf. De 32 pagina's staan vol met kleurrijke tekeningen die goed de aandacht vasthouden.
Specificaties Babyboek "Welkom op de wereld"
- Afmetingen: 21 x 21 cm
- Omslag: Hardcover/Softcover
- Aantal pagina's: 32
- Leeftijd: vanaf 0 jaar
- Geslacht: geschikt voor jongens en meisjes
- Personalisatie: met naam, foto en persoonlijke boodschap
- Illustraties: kleurrijke prenten met een lief verhaal
- Let op: speciale tekens, Cyrillisch en Turks worden niet ondersteund
Primera
| Assortiment | Gepersonaliseerde cadeaus |
| Voor wie is het? | Baby, Jongen, Meisje |
| Leeftijd | 0 - 2 jaar |

















