Cadeaublik gevuld met Côte d'Or
Een cadeaublik gevuld met Côte d'Or kopen?
Wil je iemand verrassen met een smaakvol cadeau? Dit metalen bewaarblik is gevuld met echte Belgische Côte d'Or chocolade. Het is een mooi geschenk voor een verjaardag, Moederdag of gewoon zomaar om te laten weten dat je aan iemand denkt. Omdat je het blik zelf kunt ontwerpen, is het een zeer geschikt gepersonaliseerd chocolade cadeau voor iedere chocoladeliefhebber.
Een persoonlijk chocolade cadeau met eigen foto
Wat dit cadeau echt bijzonder maakt, is dat je het helemaal naar wens kunt aanpassen. Je voegt eenvoudig een eigen foto, een naam of een korte tekst toe. Wij drukken jouw ontwerp scherp af op een stevige aluminium plaat, die we op de deksel van het blik bevestigen. Als de chocolade op is, kan de ontvanger het blik gewoon bewaren om andere spullen in op te bergen. Een blijvende herinnering dus.
Gevuld met een mix van Belgische chocolade
In het blik zitten maar liefst 32 Côte d'Or Mignonette chocolaatjes. Met een totaal van 320 gram is er genoeg om te delen bij een kopje koffie of thee, of om lekker zelf van te genieten. We vullen het blik met een mix van verschillende smaken, namelijk melk, puur en puur intense. Zo zit er voor iedereen wel een favoriete smaak tussen.
Specificaties Cadeaublik gevuld met Côte d'Or
Hieronder vind je alle praktische informatie over het blik en de smakelijke inhoud op een rij:
- Afmetingen en vorm: Het rechthoekige blik is 20 centimeter lang, 12,5 centimeter breed en 5 centimeter hoog.
- Materiaal: Het doosje is gemaakt van tin en de bedrukte plaat op de deksel is van stevig aluminium.
- Ontwerp: Volledig te personaliseren met een eigen foto en of tekst.
- Inhoud: Het blik bevat 32 chocolaatjes met een totaalgewicht van 320 gram in de smaken melk, puur en puur intense.
- Cacaopercentage: De melkchocolade bevat minimaal 33 procent cacao en de pure chocolade minimaal 54 procent.
- Allergenen: De chocolaatjes bevatten melk en soja en kunnen sporen van noten bevatten.
- Ingrediënten melk: Suiker, cacaomassa, magere melkpoeder, cacaoboter, weipoeder (melk), melkvet, emulgator (sojalecithine) en aroma's.
- Ingrediënten puur: Suiker, cacaomassa, cacaoboter, magere cacaopoeder, emulgator (sojalecithine), aroma en magere melkpoeder.
- Bewaaradvies: Voor de beste smaak en kwaliteit bewaar je het blik op een plek onder de 25 graden.
Primera
| Snoepmerk | Côte d'Or |
| Assortiment | Gepersonaliseerde cadeaus |
| Voor wie is het? | Man, Vrouw, Jongen, Meisje |


















